Česká unie sportu MŠMT Moravskoslezský kraj Statutární město Opava

Dotace MŠMT program Můj klub 2019

3.11.2018
Českou mládež rozhýbou stamiliony z programu Můj klub 2019
Již počtvrté vyhlásilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dotační program Můj klub s přímou podporou sportovních klubů a tělovýchovných jednot. Letošní počet žádostí „trhnul“ veškeré rekordy – o dotaci se přihlásilo bezmála šest tisíc klubů, ve kterých sportuje přes 700 tisíc dětí a mládeže. Celkové požadavky jsou 1,4 miliardy korun, což je téměř o půl miliardy více než v roce 2018. Více zde zde.

1.11.2018
Česká unie sportu intenzivně pomáhala klubům se zajištěním žádostí o dotace 
V rámci programu Můj klub, který vypsalo počátkem října Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, zamíří do sportovních klubů a tělovýchovných jednot částka ve výši 1,5 miliardy korun - více zde.

16.10.2018 
Manuál pro podávání žádostí do programu MŮJ KLUB 2019
Manuál pro podávání žádostí do programu MŮJ KLUB 2019 naleznete v příloze.

27.9.2018
Vyhlášení dotačního neinvestičního Programu MŮJ KLUB na rok 2019 
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje Výzvu MŮJ KLUB 2019 (viz příloha) k podání žádostí o poskytnutí dotace na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže do 23 let.
Výzva je zaměřena na podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, které se věnují sportování dětí a mládeže. Žádosti se podávají prostřednictvím systému IS-SPORT ( http://is-sport.msmt.cz ). Systém bude aktivován nejpozději od pondělí 8. října. Termín pro podání žádostí je stanoven na 31. října 2018.
Pro zjednodušení a zrychlení administrace této Výzvy doporučujeme žadatelům, aby pro stanovení požadované výše dotace použili KALKULAČKU MŮJKLUB (viz příloha), která slouží k výpočtu maximální výše dotace na základě údajů o členské základně žadatele o dotaci.
Další materiály k Výzvě naleznete v příloze:
MŮJ KLUB - Příloha č. 1_Rozpočet.xlsx
MŮJ KLUB - Příloha č. 2_Avízo vratky

Joomla templates by a4joomla