Česká unie sportu MŠMT Moravskoslezský kraj Statutární město Opava

Sportovec MS kraje

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2018
27.09.2018
Moravskoslezský kraj, jako vyhlašovatel ankety společně s partnery ankety, kterými jsou Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje a Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu vyhlašují anketu Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2018.
Podrobné informace k anketě a tiskopisy naleznete v příloze. Slavnostní vyhlášení této ankety se uskuteční v měsíci únoru 2019 ve velkém sále „Gong“ v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě.
Návrhy na ocenění sportovců ve vyhlašovaných kategoriích – základní, zvláštní a hlavní mohou podávat občané, sportovní organizace sdružené ve Všesportovním kolegiu MSK, krajské sportovní svazy, tělovýchovné jednoty, sportovní oddíly a kluby, obce a města Moravskoslezského kraje, zástupci Výboru pro tělovýchovu a sport zastupitelstva Moravskoslezského prostřednictvím portálu http://sportovec.msk.cz/  a to nejpozději do 25. listopadu 2018.
Návrhy na ocenění v mimořádných kategoriích - Akce roku, Stavba roku a Jiná předem neoznačená kategorie, podávají sportovní organizace sdružené ve Všesportovním kolegiu MSK, krajské sportovní svazy, tělovýchovné jednoty, sportovní oddíly a kluby, obce a města Moravskoslezského kraje, zástupci Výboru pro tělovýchovu a sport zastupitelstva Moravskoslezského kraje formou anketního lístku. Návrhy se zasílají na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 25. listopadu 2018.

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2017
20.11.2017
Moravskoslezský kraj, jako vyhlašovatel ankety společně s partnery ankety, kterými jsou Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje a Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu vyhlašují anketu Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2017.
Podrobné informace k anketě společně s tiskopisem návrhu kandidátů do ankety naleznete v příloze.
Návrhy se zasílají do 8. prosince 2017 na formuláři, který je uložen v příloze, elektronicky na e-mail adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Slavnostní vyhlášení této ankety se uskuteční v měsíci březnu 2018 ve velkém sále „Gong“ v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě.

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2016
15.11.2016
Moravskoslezský kraj, jako vyhlašovatel ankety společně s partnery ankety, kterými jsou Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje a Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu vyhlašují anketu Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2016.
Podrobné informace k anketě společně s tiskopisem návrhu kandidátů do ankety naleznete v příloze.
Návrhy se zasílají do 30. listopadu 2016 na formuláři, který je uložen v příloze, elektronicky na e-mail adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Slavnostní vyhlášení této ankety se uskuteční v měsíci březnu 2017 ve velkém sále „Gong“ v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě.

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2015
1.11.2015
Moravskoslezský kraj, jako vyhlašovatel ankety společně s partnery ankety, kterými jsou Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje a Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu vyhlašují anketu Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2015.
Podrobné informace k anketě společně s tiskopisem návrhu kandidátů do ankety naleznete v příloze.
Návrhy se zasílají do 30. listopadu 2015 na formuláři, který je uložen v příloze, elektronicky na e-mail adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Slavnostní vyhlášení této ankety se uskuteční 9. března 2016 ve velkém sále „Gong“ v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě.

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2014
24.10.2014 
Moravskoslezský kraj, jako vyhlašovatel ankety společně s partnerem ankety, kterým je Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje vyhlašují anketu Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2014.
Podrobné informace k anketě společně s tiskopisem návrhu kandidátů do ankety naleznete v příloze.
Návrhy se zasílají do 28. listopadu 2014 na přiloženém formuláři elektronicky na e-mail adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Slavnostní vyhlášení této ankety se uskuteční 25. února 2015 ve velkém sále „Gong“ v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě.

Joomla templates by a4joomla