Česká unie sportu Národní sportovní agentura Moravskoslezský kraj Statutární město Opava

Sportovec MS kraje

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2021
17.12.2021
Sportovní veřejnost se může opět zapojit do vyhlášení ankety ankety za rok 2021, ve které dojde k vyhlášní celkem v 11 kategoriích. Vyhlašovatelem je opět Moravskoslezský kraj ve spolupráci se Sportovním kolegiem Moravskoslezského kraje, garantem sportovní části ankety je Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu. Termín odeslání návrhů je nejpozději do 31.1.2022. Další informace naleznete na stránkách Moravskoslezského kraje zde.

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2019
24.9.2019
Tak jako každoročně tak i v letošním roce vyhlašuje Moravskoslezský kraj anketu Sportovec roku. Partnery ankety jsou Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje a Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu, která je garantem sportovní části ankety.
V březnu roku 2020 proběhne slavnostní galavečer již 18. ročníku ankety Sportovec roku 2019 Moravskoslezského kraje, která se koná pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje. V rámci této ankety budou oceňováni sportovci, kteří dosáhli vynikajícího nebo mimořádného sportovního výkonu nebo se o něj zasloužili v jednotlivých vyhlašovaných kategoriích, a další významné a mimořádné sportovní aktivity spojené s šířením dobrého jména kraje.
Návrhy na ocenění sportovců ve vyhlašovaných kategoriích – základní, zvláštní a hlavní mohou podávat občané, sportovní organizace sdružené ve Všesportovním kolegiu MSK, krajské sportovní svazy, tělovýchovné jednoty, sportovní oddíly a kluby, obce a města Moravskoslezského kraje, zástupci Výboru pro tělovýchovu a sport zastupitelstva Moravskoslezského prostřednictvím portálu http://sportovec.msk.cz/ a to nejpozději do 24. listopadu 2019.
Návrhy na ocenění v mimořádných kategoriích - Akce roku, Stavba roku a Jiná předem neoznačená kategorie, podávají sportovní organizace sdružené ve Všesportovním kolegiu MSK, krajské sportovní svazy, tělovýchovné jednoty, sportovní oddíly a kluby, obce a města Moravskoslezského kraje, zástupci Výboru pro tělovýchovu a sport zastupitelstva Moravskoslezského kraje formou anketního lístku. Návrhy se zasílají na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 24. listopadu 2019.
V příloze naleznete podmínky této ankety, dále posílám anketní lístek a souhlas s nominací a zpracováním osobních údajů – vše pro vyhlašovaný rok 2019.

11.8.2019
Příprava vyhlášení ankety Sportovec roku MS kraje 2019 – zasílání fotodokumentace
Organizátoři ankety se obracejí na SK-TJ se žádostí o spolupráci při přípravě slavnostního vyhlášení ankety – představení MS kraje jako kraje sportu a sportovců. K tomuto vyzývají SK-TJ k zasílání souboru fotografií zachycujících sportovní aktivity a sportovní dění v SK-TJ – více v příloze.

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2018
27.9.2018
Moravskoslezský kraj, jako vyhlašovatel ankety společně s partnery ankety, kterými jsou Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje a Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu vyhlašují anketu Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2018.
Podrobné informace k anketě a tiskopisy naleznete v příloze. Slavnostní vyhlášení této ankety se uskuteční v měsíci únoru 2019 ve velkém sále „Gong“ v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě.
Návrhy na ocenění sportovců ve vyhlašovaných kategoriích – základní, zvláštní a hlavní mohou podávat občané, sportovní organizace sdružené ve Všesportovním kolegiu MSK, krajské sportovní svazy, tělovýchovné jednoty, sportovní oddíly a kluby, obce a města Moravskoslezského kraje, zástupci Výboru pro tělovýchovu a sport zastupitelstva Moravskoslezského prostřednictvím portálu http://sportovec.msk.cz/  a to nejpozději do 25. listopadu 2018.
Návrhy na ocenění v mimořádných kategoriích - Akce roku, Stavba roku a Jiná předem neoznačená kategorie, podávají sportovní organizace sdružené ve Všesportovním kolegiu MSK, krajské sportovní svazy, tělovýchovné jednoty, sportovní oddíly a kluby, obce a města Moravskoslezského kraje, zástupci Výboru pro tělovýchovu a sport zastupitelstva Moravskoslezského kraje formou anketního lístku. Návrhy se zasílají na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 25. listopadu 2018.

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2017
20.11.2017
Moravskoslezský kraj, jako vyhlašovatel ankety společně s partnery ankety, kterými jsou Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje a Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu vyhlašují anketu Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2017.
Podrobné informace k anketě společně s tiskopisem návrhu kandidátů do ankety naleznete v příloze.
Návrhy se zasílají do 8. prosince 2017 na formuláři, který je uložen v příloze, elektronicky na e-mail adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Slavnostní vyhlášení této ankety se uskuteční v měsíci březnu 2018 ve velkém sále „Gong“ v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě.

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2016
15.11.2016
Moravskoslezský kraj, jako vyhlašovatel ankety společně s partnery ankety, kterými jsou Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje a Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu vyhlašují anketu Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2016.
Podrobné informace k anketě společně s tiskopisem návrhu kandidátů do ankety naleznete v příloze.
Návrhy se zasílají do 30. listopadu 2016 na formuláři, který je uložen v příloze, elektronicky na e-mail adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Slavnostní vyhlášení této ankety se uskuteční v měsíci březnu 2017 ve velkém sále „Gong“ v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě.

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2015
1.11.2015
Moravskoslezský kraj, jako vyhlašovatel ankety společně s partnery ankety, kterými jsou Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje a Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu vyhlašují anketu Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2015.
Podrobné informace k anketě společně s tiskopisem návrhu kandidátů do ankety naleznete v příloze.
Návrhy se zasílají do 30. listopadu 2015 na formuláři, který je uložen v příloze, elektronicky na e-mail adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Slavnostní vyhlášení této ankety se uskuteční 9. března 2016 ve velkém sále „Gong“ v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě.

Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2014
24.10.2014 
Moravskoslezský kraj, jako vyhlašovatel ankety společně s partnerem ankety, kterým je Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje vyhlašují anketu Sportovec Moravskoslezského kraje za rok 2014.
Podrobné informace k anketě společně s tiskopisem návrhu kandidátů do ankety naleznete v příloze.
Návrhy se zasílají do 28. listopadu 2014 na přiloženém formuláři elektronicky na e-mail adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Slavnostní vyhlášení této ankety se uskuteční 25. února 2015 ve velkém sále „Gong“ v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě.

Joomla templates by a4joomla