Česká unie sportu Národní sportovní agentura Moravskoslezský kraj Statutární město Opava

Dotace MMR - Investiční dotace

11.6.2020
Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo nový dotační titul na rekonstrukce a vybudování sportovišť
Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo nový dotační titul na rekonstrukce a vybudování sportovišť nebo multifunkčních hal pro obce od 3 do 10 tis. obyvatel.
Cílem podprogramu je podpořit obnovu a rozvoj středně velkých obcí, zvýšit kvalitu života jejich obyvatel a zlepšit atraktivitu obecního prostoru. Realizací podprogramu bude podpořen dynamický a vyvážený rozvoj obcí v ČR. Nastavení podprogramu předpokládá zapojení místních obyvatel, sdružení a občanských spolků při obnově a rozvoji obcí.
Lhůta pro doručení žádostí:
Zahájení příjmu žádostí: 9. června 2020
Ukončení příjmu žádostí: 28. srpna 2020
Příslušné dokumenty a více informací naleznete v odkaze: https://www.mmr.cz/cs/narodni-dotace/podpora-a-rozvoj-regionu/podpora-rozvoje-regionu-2020/podpora-obci-s-3-001-10-000-obyvateli

13.12.2018
Program Podpora rozvoje regionů 2019+ - dotace na obnovu a budování sportovišť
Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) zveřejnilo výzvy k předkládání žádostí do programu Podpora rozvoje regionů 2019+ na jehož základě lze uplatnit žádost o dotaci na obnovu a budování sportovišť https://mmr.cz/cs/Narodni-dotace/Podpora-a-rozvoj-regionu/Program-Podpora-rozvoje-regionu-2019.

Pro Vaši informaci jsme připravili souhrn dotačních možností jak z MMR, tak z MŠMT v závislosti na velikosti obce, který naleznete v příloze.

Joomla templates by a4joomla