Česká unie sportu MŠMT Moravskoslezský kraj Statutární město Opava

Dotace SMO 2021

Informace o poskytování dotací pro SK-TJ mající sídlo na území Statutárního města

- Žádosti o  dotace
- Vyúčtování dotace

10.9.2020
Program Sport 2021 Statutárního města Opava

V současné době SCS ČUS Opava pro SK-TJ provádí kontrolu podkladů – kontroluje a zajišťuje potřebné dokumenty, které se podávají jako přílohy. Převážnou část dokumentům má SCS ČUS k dispozici, o chybějící dokumenty budou SK-TJ požádány e-mail zprávou. Aktuální úkoly pro SK-TJ:
Provedení kontroly členské základny v Informačním systému ČUS
Pro přidělení příspěvku je členská základna rozhodujícím kritériem. Z tohoto důvodu vyzýváme všechny SK-TJ, aby si provedly kontrolu správností všech údajů v IS ČUS – své členské základny – sportovců – doplnily nové členy, členy, kteří ukončili činnost vyřadili, provedli kontrolu jejich charakteristik (aktivní sportovec soutěže - aktivní sportovec - ostatní), trenérů, rozhodčích atd a to do 30.9.2020. Kontroly s případnými opravami proveďte rovněž co nejdříve. Převedení dat z IS ČUS do IS SPORT Statutárního města Opavy je k 30.9.2020 – termín, který by měl být rozhodující pro výpočet příspěvku, všem sdruženým SK-TJ zajistí administrátor - sekretář L. Kreisel u správce programu FA DESIGNEO.
Provedení kontroly licencí trenérů a cvičitelů:
U žádosti o dotaci se budou podávat k žádostem i naskenované platné licence trenérů, popř. písemné potvrzení svazu o získané platné trenérské kvalifikaci – budou využity dodané materiály z loňského roku. Doporučujeme provést kontrolu a s předstihem naskenovat a zaslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. případné nové licence či jejich prodloužení. Požadované materiály zašlete co nejdříve – nejpozději do 25.9.2020, aby SK-TJ mohly být průběžně zpracovány podklady k žádostem.

9.9.2020
Statutární město Opava vyhlásilo dotační program Sport 2021. Bližší informace naleznete zde.  Vzhledem k tomu, že stanovený termín ke kterému se určuje členská základna je 30.9.2020, lze  žádosti podávat od 1.10. do 15.10.2020 a to i když je podávání programu vyhlášeno v dřívějším termínu. RS ČUS v Opavě stejně jako v předchozích letech Vám bude plně nápomocno při podávání žádostí. Systém podávání žádostí je podobný jako v předchozích letech. Připomínáme, že od r. 2018 je zařazena povinnost žadatele importovat, aktualizovat a udržovat členskou základnu v Informačním systému SAMOSPRÁVA Statutárního města Opavy.
Přehrání dat z Informačního systému ČUS do Informačního systému SAMOSPRÁVA Statutárního města Opavy Vám zajistí RS ČUS v Opavě u správce FA DESIGNEO pro podání žádosti a to dne 1.10.2020.

Joomla templates by a4joomla